< powrót

Rozśpiewanie z chórem VRC

Could not load file or assembly 'Newtonsoft.Json, Version=10.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=30ad4fe6b2a6aeed' or one of its dependencies. The located assembly's manifest definition does not match the assembly reference. (Exception from HRESULT: 0x80131040)

Zobacz jak wygląda prawidłowa rozgrzewka wokalna chóru

Jak powinna wyglądać rozgrzewka przed ćwiczeniem chóru? W tym materiale Joanna Maluga, dyrygentka chóru VRC, prezentuje krok po kroku rozśpiewanie, które przeprowadza z zespołem przed każdą próbą. Od początkowych ćwiczeń ruchowych przez rozgrzewkę aparatu głosowego po ćwiczenia skali. W drugiej części materiału widzimy, jak chór pracuje nad utworem.

Chór VRC od 2015 roku jest rezydentem Narodowego Instytutu Audiowizualnego (obecnie Filmoteki Narodowej Instytutu Audiowizualnego). Jednym z projektów zespołu jest płyta VRC na dobranoc z kołysankami dla dzieci napisanymi przez chórzystów i przyjaciół zespołu. Płyta miała swoją premierę w styczniu 2017 roku w NInA. Zespół słynie z wykonań nowych utworów muzyki współczesnej, a także muzyki renesansowej, religijnej czy tradycyjnych pieśni. Ostatnio wystąpił na festiwalu KODY w Lublinie.

drukuj pdf

zobacz również:

Mazur | Lekcja 12/12 +dodaj do schowka
Multimedia
Filmy o muzyce

jak tańczyć mazura krok po kroku

Mazur | Lekcja 11/12 +dodaj do schowka
Multimedia
Filmy o muzyce

Jak tańczyć mazura krok po kroku

Mazur | Lekcja 10/12 +dodaj do schowka
Multimedia
Filmy o muzyce

Jak tańczyć mazura krok po kroku

Mazur | Lekcja 9/12 +dodaj do schowka
Multimedia
Filmy o muzyce

Jak tańczyć mazura krok po kroku